Prośba o dofinansowanie

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania naszej strony internetowej. Projekt „Biografie niemieckie” ma na celu przybliżenie polskiemu społeczeństwu postaci niemieckiego życia intelektualnego i kulturalnego. Wiele osób znajduje tutaj informacje, których nie ma na innych stronach internetowych. Nie chcemy wprowadzać reklam, które utrudniają przeglądanie, ani żadnych opłat, gdyż chcemy, aby każdy miał darmowy dostęp do wiedzy.

DLACZEGO OPŁACA SIĘ NAS WESPRZEĆ?

Własnymi siłami realizujemy projekt, lecz ze względu na skromne środki finansowe liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji może być to również okazja do promowania i reklamy Państwa firmy. Dlatego też zwracamy się do firm i przedsiębiorstw, jak też do osób prywatnych, z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia w postaci środków pieniężnych, które przeznaczone będą na pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem witryny (opłata za serwer i inne), zakup materiałów niezbędnych do tworzenia publikacji.

W zamian za dotacje możemy zaoferować informację o sponsorze na stronie internetowej http://www.biografie-niemieckie.pl.

Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi dalsze realizowanie i rozwijanie naszego projektu oraz będzie wkładem nas wszystkich w rozwój i edukację kulturalną kolejnych pokoleń.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

PKO Bank Polski

 nr konta 03 1020 1390 0000 6502 0484 5790

z dopiskiem „dotacja”.

za granicą: PL03 1020 1390 0000 6502 0484 5790

BIC (SWIFT): BPKOPLPW

powered by social2s